سفارش تبلیغ
صبا ویژن

1-شایسته نیست که تمام عمر را بخوابی و در حاشیه ی خوابت کمی هم زندگی کنی.و این کمی زندگی شاید مساوی باشد  با چند دقیقه ای که مثلا در روضه ی امام حسین(ع) می گذرانی و یا شب قدری را طی میکنی و یا روز عرفه ای را...!

و همان وقت هاست که یک هو  (یهو-ییهو-ناگهان-دفعی-...)متحول میشوی و انواع و اقسام عهد نامه ها و قول نامه ها را به خداوندت که انحصارا در آن وقت از رگ گردن به تو نزدیک تر شده تحویل میدهی و به قول ((مستور ))روی ماه خدا را هم میبوسی و..

و حدودا یک تا دو ساعت بعد از این هیجانات عرفانی عمبق و ریشه ای ...میشوی بد تر ز آنچه بودی!

 

2-شایسته نیست از شدت ننوشتن بنشینی و کتاب بخوانی  و هزار باره ارمیای امیر خوانی را بر سر شجاعی بکوبی و سانتا ماریای شجاعی را بر سر امیر خوانی و من گنجشک نیستم مستور را بر سر هردو یا هردو را بر سر مستور  و به همین ترتیب داستان ها  را با هم مخلوط کنی و شخصیت ها را در هم بیامیزی  و به جان هم بیاندازی ...!اگر این رمان ها و داستان ها تورا به آنچه می خواهی نمی رسانند خودت بنویس.

 

3-شایسته نیست جرات نه گفتن تو بیش از حد باشد.حد اقل برای نه هایت تو ضیح ارائه کن.شایسته نیست وقتی کسی از تو میپرسد هنوز مفهومی به معنای دوست داشتن  در وجودت هست؟صریح و بی مقدمه بگویی نه!

 

4-شایسته نیست بگویی پست میزنم و دل وراج هارا خوش کنی و پست نزنی.و شایسته نیست وراج ها هر چرت و پرتی که به ذهن مقدسشان خطور میکند مقدس بپندارند و بنگارند.(خطاب به حراف)

 

5 -شایسته نیست وقتی سه هفته انتظار دیدنش(ش:مادر) را میکشی و این روز  دیدار فرا میرسد  یک هو مسموم شوی و به زیر سرم و آمپول بروی.میمردی سمبوسه نمی خوردی؟

 

6-شایسته نیست امسال به جای شادی آمدن بیست و دو بهمن اضطراب آشوب و اغتشاش داشته باشیم. دلم شور میزند برای عزیزترین هایم.

 

کاش همان وبلاگ دارالمجانینم را نگاه میداشتم .بیشتر مناسب حال و روزم بود.

 


خاطره شده دردوشنبه 88/11/19ساعت 11:28 صبحبا قلم تبسم بهار دل نگاشته ی شما( ) |


Design By : Pichak

جاوا اسکریپت